Avullamme saat saneeraustoimintasi täysin uudelle tasolle. Soita tai lähetä sähköpostia!

BOLDAN OY
2355506-8

Avoinna:
ma-to 07.00-16.00
pe 07.00-15.00

Tilaukset:
orders@boldan.fi
Rahtitilaukset ennen klo 11
Matkahuolto ennen klo 13

Avoinna:
ma-to 07.00-16.00
pe 07.00-15.00
 
Tilaukset:
orders@boldan.fi
Rahtitilaukset ennen klo 11.
Matkahuolto ennen klo 13.

Tilaukset sähköpostilla osoitteeseen:
orders@boldan.fi

RAJAMÄKI
Matkuntie 3
05200 RAJAMÄKI
+358 (0)9 8531042
info@boldan.fi

JYVÄSKYLÄ

Kytkin 2, halli 3
40320  JYVÄSKYLÄ
+358 (0)44 733 4453

PORVOO 
Pienteollisuustie 31
06450  PORVOO
+358 (0)40 757 3888

TUOTANTO
Suviojantie 17
45610  KORIA
puh. 040 620 1129

TILAUKSET, VARASTO RAJAMÄKI

Jari Airimo
+358 40 702 7118
jari.airimo@boldan.fi

Janne Teerikoski
+358 40 777 3541
janne.teerikoski@boldan.fi

Iiro Iljin
+358 40 709 6825
iiro.iljin@boldan.fi

MYYNTI, TILAUKSET SUOMI

Krister Martikainen
Itä-Uusimaa
358 40 757 3888
krister.martikainen@boldan.fi

Jonne Parhiala
Myyntipäällikkö
+358 44 733 4453
jonne.parhiala@boldan.fi

KANSAINVÄLINEN MYYNTI

Tuomas Möttönen
Pohjois-, Keski- ja Etelä-Amerikka
+358 40 836 0874
tuomas.mottonen@boldan.fi

Juhani Rolser
Eurooppa, Aasia, Australia
+358 40 562 0419
juhani.rolser@boldan.fi

Johan Lindholm
Ruotsi
+46 70 140 5701
johan.lindholm@boldansweden.se

KOULUTUS

Petri Nurminen
Menetelmäasiantuntija, Boldan
In-House Lining System
+358 40 825 6196
petri.nurminen@boldan.fi

KAMERAKORJAUS

Roope Salmela
+358 40 667 4951
roope.salmela@boldan.fi

MARKKINOINTI

Niina Räsänen
Markkinointisuunnittelija
+358 50 555 1868
niina.rasanen@boldan.fi

LASKUTUS, VIESTINTÄ

Kirsi Lindroos
Hallinto- ja viestintäkoordinaattori
+358 400 889 689
kirsi.lindroos@boldan.fi

TUOTEKEHITYS

Joni Tukiainen
Kehityspäällikkö
+358 40 566 2884
joni.tukiainen@boldan.fi

HALLINTO

Saila Kallio
CEO
+358 50 521 4521
saila.kallio@boldan.fi

Kari Tuomi
COO
+358 44 236 7507
kari.tuomi@boldan.fi

Ville Huhdanmäki
Myynti- ja Markkinointijohtaja
+358 44 241 1368
ville.huhdanmaki@boldan.fi